X
Ładowanie...

Tanie loty Dammam Triest

już od 521 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
26 kwi (pią)
Lufthansa
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
24 kwi (śro)
Lufthansa
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
25 kwi (czw)
Lufthansa
Gdańsk
17 kwi (śro)
Lufthansa
Triest
26 kwi (pią)
Lufthansa
Gdańsk
17 kwi (śro)
Lufthansa
Triest
24 kwi (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dammam Triest

Przewodnik po lotach Dammam Triest

Bagaż dla dziecka-informacje dla lecących na trasie Dammam - Triest

To czy pociecha może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym podróżujesz do Dammam - Triest. Zazwyczaj zależy to od wieku dziecka oraz linii lotniczych, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku poniżej dwóch lat większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego rodzica w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego przypisanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko ukończy 24 miesiące przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy oraz bagaż odprawiany a zasady jego przewozu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Dammam - Triest. Niektórzy przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat na pokład możesz zabrać wózek z opcją złożenia, który nie jest liczony do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy bagaży  tylko oddaj załodze tuż przed wejściem na pokład samolotu Dammam - Triest. Spacerówka ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Dammam, jak i po lotnisku docelowym w Triest. Jeśli dana linia lotnicza narzuca transport dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że doliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego rodzica. Dodatkowe przedmioty dziecięce nie służące bezpośrednio do przewozu niemowlaka trzeba odprawić jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z dzieckiem opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym płyny, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy bagażowej.