X
Ładowanie...

Tanie loty Debrecen Bratysława

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Debrecen Bratysława

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Debrecen Bratysława

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Debrecen Bratysława

Przewodnik po lotach Debrecen Bratysława

Tanie loty Debrecen - Bratysława dla małego podróżnika – bilety dla dzieci

Tanimi liniami może podróżować także dziecko. W czasie polowania na tanie loty, musisz natychmiast zaznaczyć opcję, że szukasz biletu dla maluszka. Dowiedz się, w jaki sposób zarezerwować bilet dla dziecka.

Rezerwacja biletu dla dziecka

Rezerwując bilet trzeba natychmiast zaznaczyć ile lat mają podróżni. Zasada klasyfikacji biletów różni się w różnych liniach lotniczych. Najczęściej jednak zaznaczasz, czy leci z tobą niemowlę do lat 2, od 2 do 12 (ewentualnie 13) roku życia, czy starszego nastolatka.

Bilet dla dziecka musi być zapisany na jej imię i nazwisko. To jego data urodzenia i numer pesel powinny pojawić się na karcie pokładowej, a nie dorosłego, który rezerwuje bilet. Jednak w inny sposób sprawa wygląda, jeżeli chcesz przewieźć dziecko do 2 roku życia na kolanach i nie zamierzasz płacić za dodatkowe miejsce. Ale w tym przypadku możesz wzięcia tylko jednego bagażu podręcznego.

Ceny biletów dla dzieciaków

W tanich lotach Debrecen - Bratysława i w tradycyjnych liniach lotniczych z reguły znajdują się takie same ceny za bilety dla maluchów. W tym pierwszym wypadku czasem oczywiście są poddawane przecenom, tak jak normalne bilety. Nastolatki powyżej 13-14 roku życia zazwyczaj podróżują za pełną cenę.

Jeśli lecisz z niemowlęciem na kolanach i nie kupujesz dla niego kolejnego miejsca, będziesz musiał zapłacić jedynie około 20% biletu dla dorosłych. Dzieci do skończenia dwóch lat siedzące na własnym siedzeniu muszą zapłacić więcej za bilety, ich cena to od 50 do 100% pełnego biletu dla osoby dorosłej.

Przewoźnicy

Koniecznie sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Debrecen - Bratysława