X
Ładowanie...

Tanie loty Decimomannu Torsby

już od 58 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Dwor Mazowiecki
23 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
25 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Gdańsk
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sty (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Decimomannu Torsby

Przewodnik po lotach Decimomannu Torsby

Jakie kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji można przetransportować prawie bez przeszkód. Jednak już w w torbie podręcznej może być to trudniejsze. Wiele osób mieszcząc się w bagażu podręcznego, myśli, jakie preparaty może wziąć ze sobą, a co jest niemożliwe. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Co możesz zabrać na pokład samolotu

Lista specyfików, które możesz zabrać do samolotu jest naprawdę długa. Właściwie w podstawowym bagażu w tanich lotach Decimomannu - Torsby możesz spakować prawie wszystkie kosmetyki. Spakujesz tam zarówno cienie do make-upu, jak i mydła, płyny do kąpieli, czy olejki. Można też zabrać aerozole, przykładowo dezodoranty.

Trudniejszy problem wynika, jeśli chcesz wziąć przybory do manicure i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem w plastikowej pokrywce być przewieziona na pokładzie, jednak już mazynki z otwartymi ostrzami nie nie można zabrać. W takim przypadku musisz spakować to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie spakować golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Decimomannu - Torsby i regularne linie lotnicze mają wyjątkowe zasady dotyczące sposobu przewożenia kosmetyków. Przede wszystkim wszelkie płynne kosmetyki (płyn do demakijażu, szampo, preparaty o konsystencji żelu) muszą zostać przelane do specjalnych wykonanych z plastiku buteleczek. Pojemniki muszą mieć objętość 100 ml.

Wszystkie pojemniki z kosmetykami trzeba zmieścić do torebki z przezroczystego plastiku. Podczas odprawy może być to sprawdzane. Należy również mieć informację, że do bagażu podręcznego można zabrać ze sobą jedynie 1 l płynów. Postanowienia te dotyczą zarówno tanich lotów Decimomannu - Torsby, jak i standardowych linii lotniczych.