X
Ładowanie...

Tanie loty Delhi Turyn

już od 693 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lis (wto)
KLM
Turyn
18 lis (nie)
KLM
Warszawa
13 lis (wto)
KLM
Turyn
20 lis (wto)
KLM
Warszawa
11 lis (nie)
Alitalia
Turyn
16 lis (pią)
Alitalia
Warszawa
11 lis (nie)
Alitalia
Turyn
18 lis (nie)
Alitalia
Warszawa
11 lis (nie)
Alitalia
Turyn
19 lis (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Delhi Turyn

Przewodnik po lotach Delhi Turyn

Bagaż dla dziecka-informacje dla lecących na trasie Delhi - Turyn

To czy niemowlak może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Delhi - Turyn. Głównie to kwestia wieku niemowlaka oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku do drugiego roku życia znaczna część przewoźników zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na dane niemowlaka. Gdy maluch ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż odprawiany a warunki jego transportu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Delhi - Turyn. Niektórzy przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych opłat do samolotu możesz zabrać wózek składany, który nie jest wliczany do bagażu kabinowego. Wózka nie oddawaj w trakcie odprawy walizek  tylko daj obsłudze zaraz przed wejściem do samolotu Delhi - Turyn. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Delhi, jak i po lotnisku docelowym w Turyn. Jeśli dana linia lotnicza nakazuje transport malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że odliczyć jego wagę i wymiar do bagażu podręcznego opiekuna. Inne przedmioty niemowlęce nie służące bezpośrednio do przewozu dziecka należy nadać jako kolejny bagaż odprawiany według taryfy opłat określonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem opiekuna obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które możesz zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w trakcie odprawy.