X
Ładowanie...

Tanie loty Tiger Denpasar Singapur

już od 231 zł
22 gru 29 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Singapur

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Singapur
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kuala Lumpur
22 lut (pią)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
25 lut (pon)
Tiger
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
07 sty (pon)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
09 sty (śro)
Tiger
Lot bezpośredni
Krabi
08 sty (wto)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
10 sty (czw)
Tiger
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
11 sty (pią)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
17 sty (czw)
Tiger
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
12 sty (sob)
Tiger
Lot bezpośredni
Singapur
17 sty (czw)
Tiger
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Tiger Denpasar Singapur

Przewodnik po lotach Tiger Denpasar Singapur

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą latać praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą wyjazd z dziećmi? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno przelot Denpasar - Singapur linią Transbrasil, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Sprawdź stan zdrowia dziecka

Jest to niezbędne niezależnie od kraju destynacji. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto też zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Przygotuj dokumenty

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Podróżujcie bezpiecznie

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty hospitalizacji, opóźnionego lotu, wizyty u stomatologa i powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Denpasar - Singapur linią Transbrasil

Kilkugodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i dać dziecku niewielkie upominki przed wejściem do samolotu.

Co zapakować do walizek

Przed Wami lot Denpasar - Singapur linią Transbrasil? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są również plastry, nawilżane chusteczki, antybiotyki czy elektrolity.