X
Ładowanie...

Tanie loty Denver Newcastle

już od 160 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Newcastle

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Newcastle
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
14 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
17 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
15 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Newcastle
07 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Denver Newcastle

Przewodnik po lotach Denver Newcastle

Uszkodzenie bagażu podczas lotu Denver - Newcastle

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że walizka została zniszczona? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o bagaż pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z bagażem reguluje konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty informują o tym, że przewoźnik ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia torby  wyłącznie pod warunkiem, że uszkodzenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że pasażer ma prawo do starania się o zwrot kosztów za swoją stratę.W sytuacji gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu ponosi odpowiedzialność nawet jeśli nie jest winny szkody.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana turysta musi udowodnić, że doszło do szkody z winy linii lotniczych.

Zniszczenie torby w podróży do Denver - Newcastle- wskazówki dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Denver - Newcastle warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego przewoźnika, ponieważ określają szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku należy uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale należy pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na zabezpieczenie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia walizki przez przewoźnika jest wykupienie konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.