X
Ładowanie...

Tanie loty Doha Florencja

już od 442 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Florencja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Florencja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
11 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
18 cze (wto)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Londyn
17 sty (czw)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Florencja
23 sty (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Londyn
05 cze (śro)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
06 cze (czw)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Londyn
07 cze (pią)
Alitalia
Florencja
17 cze (pon)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Doha Florencja

Przewodnik po lotach Doha Florencja

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Doha - Florencja

Decydując się na wakacje w biurze podróży od razu płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli planujesz wyjazd osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Doha - Florencja, nie wahaj się dopłacić trochę pieniędzy za polisę. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w czasie wyjazdu i dlaczego jest bardzo ważne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne okazuje się podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy decydujesz się na tanie loty Doha - Florencja, czy korzystasz z usług standardowych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Najmniejsze ubezpieczenie podróżne wlicza i sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa ubezpieczeniowa najczęściej dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – ale zabierając ze sobą droższe rzeczy, należy specjalnie je ubezpieczyć. A także gwarantuje ci rejs powrotny do Polski w momencie zachorowania i odda ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu poza granicami, lub w razie, gdy padniesz ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla turystów

Masz możliwość wybrania z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdują się w ofercie coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zaginie i będziesz oczekiwać na jego powrót, masz zagwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Część przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia rejsu. To wyjątkowo zadowalające, jeśli masz przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się rzadko, a korzystając z ubezpieczenia, masz możliwość odzyskania wydanych dodatkowych środków. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Doha - Florencja bardzo podrożeją – z reguły jest to bardzo mała stawka.