X
Ładowanie...

Tanie loty Doha Wenecja

już od 61 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Doha Wenecja

Przewodnik po lotach Doha Wenecja

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Doha - Wenecja

Obojętnie, czy zamierzasz lecieć tanimi lotami Doha - Wenecja czy ze standardowym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany jest zwyczajnie konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to dopłatę, zatem warto zastanowić się, czy faktycznie jest konieczność zabrania większego bagażu. Podpowiadamy, kiedy należy go kupić, a kiedy naprawdę przyda się standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze przy tobie , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, masz pewność, że nie będzie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednakże bagaż podręczy ma naprawdę sporo wad. Po pierwsze jest ograniczony – możesz w nim przenieść tylko parę rzeczy, nie wszystko można spakować. Ponadto pojawiają się ogromne ograniczenia co do transportowania preparatów do pielęgnacji i tabletek.

Z tego względu bagaż rejestrowany może okazać się przydatny. Możesz nadać w nim wszystkie kosmetyki. Jest potrzebny także wtedy, gdy na co dzień musisz stosować lekarstwa, których nie możesz wprowadzić do samolotu. To także dobry pomysł, jeżeli potrzebujesz zabrać ze sobą niebezpieczne przedmioty (przykładowo noże), płyny albo prezenty (alkohol, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Doha - Wenecja przydaje się, jeśli planujesz kilka przesiadek. Dzięki temu masz wygodę podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Doha - Wenecja stwarzają możliwość wniesienia zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeśli jednak nie możesz się do niego spakować, możesz dokupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u innych przewoźników, wpływ ma także pora roku. W czasie wakacji i w pobliżu świąt, kiedy ruch w samolotach jest największy, musisz zapłacić więcej.

Również gabaryty bagażu mają znaczenie. W tanich liniach możesz zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze walizki (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) trzeba dołożyć ok. 110-250 zł. Cena dotyczy tylko przejazdu w jedną stronę.