gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Doha Wenecja

już od 73 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wenecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wenecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
22 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
09 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
08 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
01 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
07 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Doha Wenecja

Przewodnik po lotach Doha Wenecja

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Doha - Wenecja

Obojętnie, czy zamierzasz lecieć tanimi lotami Doha - Wenecja czy ze standardowym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany jest zwyczajnie konieczny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to dopłatę, zatem warto zastanowić się, czy faktycznie jest konieczność zabrania większego bagażu. Podpowiadamy, kiedy należy go kupić, a kiedy naprawdę przyda się standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze przy tobie , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, masz pewność, że nie będzie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednakże bagaż podręczy ma naprawdę sporo wad. Po pierwsze jest ograniczony – możesz w nim przenieść tylko parę rzeczy, nie wszystko można spakować. Ponadto pojawiają się ogromne ograniczenia co do transportowania preparatów do pielęgnacji i tabletek.

Z tego względu bagaż rejestrowany może okazać się przydatny. Możesz nadać w nim wszystkie kosmetyki. Jest potrzebny także wtedy, gdy na co dzień musisz stosować lekarstwa, których nie możesz wprowadzić do samolotu. To także dobry pomysł, jeżeli potrzebujesz zabrać ze sobą niebezpieczne przedmioty (przykładowo noże), płyny albo prezenty (alkohol, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Doha - Wenecja przydaje się, jeśli planujesz kilka przesiadek. Dzięki temu masz wygodę podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Doha - Wenecja stwarzają możliwość wniesienia zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeśli jednak nie możesz się do niego spakować, możesz dokupić bagaż rejestrowany. Ceny mogą być różne u innych przewoźników, wpływ ma także pora roku. W czasie wakacji i w pobliżu świąt, kiedy ruch w samolotach jest największy, musisz zapłacić więcej.

Również gabaryty bagażu mają znaczenie. W tanich liniach możesz zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze walizki (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) trzeba dołożyć ok. 110-250 zł. Cena dotyczy tylko przejazdu w jedną stronę.