gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Domodedovo Arpt Nowosybirsk

już od 1136 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Domodedovo Arpt Nowosybirsk

Bilety lotnicze Domodedovo Arpt Nowosybirsk

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
19 wrz (czw)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Nowosybirsk
02 paź (śro)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Moskwa
19 wrz (czw)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Nowosybirsk
03 paź (czw)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Moskwa
20 wrz (pią)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Nowosybirsk
30 wrz (pon)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Moskwa
21 wrz (sob)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Nowosybirsk
01 paź (wto)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Moskwa
21 wrz (sob)
S7 Airlines
Lot bezpośredni
Nowosybirsk
02 paź (śro)
S7 Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Domodedovo Arpt Nowosybirsk

Przewodnik po lotach Domodedovo Arpt Nowosybirsk

Czym jest bagaż odprawiany? - wskazówki dla pasażerów

Organizujesz lot samolotem do Moscow (Domodedovo) - Nowosibirsk i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu w trakcie odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Moscow (Domodedovo) - Nowosibirsk oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Moscow (Domodedovo) - Nowosibirsk, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych turystów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: pieniądze, lekarstwa potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Limity przewozu żywności oraz napojów w bagażu odprawianym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.