X
Ładowanie...

Tanie loty Domodedovo Arpt Wiedeń

już od 130 zł
24 wrz 01 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
09 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
14 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Stuttgart
25 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
28 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
02 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Domodedovo Arpt Wiedeń

Przewodnik po lotach Domodedovo Arpt Wiedeń

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Rezerwujesz podróż samolotem do Moscow (Domodedovo) - Wiedeń i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Niżej przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy przewoźnik określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość opłat za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Moscow (Domodedovo) - Wiedeń, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu podręcznego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w podróży. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, wody, alkoholu. Jeżeli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Moscow (Domodedovo) - Wiedeń. W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, czyli takie, które mogą zostać użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Moscow (Domodedovo) - Wiedeń nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Moscow (Domodedovo) - Wiedeń masz możliwość kupić potrzebne rzeczy.