X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Dortmund Gdańsk

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Dortmund Gdańsk

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Dortmund Gdańsk

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Dortmund Gdańsk

Przewodnik po lotach WizzAir Dortmund Gdańsk

Dojazd na lotnisko

Usługi linii lotniczych kuszą coraz więcej turystów, który chcą poznawać świat. Przed Tobą długo oczekiwany wyjazd i zastanawiasz się, czym dojechać na lotnisko? Podróżni mają do wyboru własny transport albo skorzystanie z usługi transferów na lotnisko, które oferuje wiele firm przewozowych. Jakie są plusy obu opcji? Sprawdziliśmy to!

Parking przy lotnisku

Wybór własnego auta to rozwiązanie dla osób ceniących niezależność, które chcą komfortowo dotrzeć na miejsce. Zaplanowałeś podróż Dortmund - Gdańsk linią Wizz Air, ale zastanawiasz się gdzie zostawić samochód na czas wyjazdu? W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty miejsc parkingowych położonych w pobliżu portu lotniczego. Obiekty są strzeżone i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Opłata za postój jest najczęściej naliczana już po powrocie z wyjazdu, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku anulowania lotu. Należy też zauważyć, że z ofert parkingów opłaca się korzystać zwłaszcza przy długoterminowych wyjazdach, dlatego że im dłuższy postój, tym niższa opłata za dzień. Podmioty zapewniające miejsce parkingowe zazwyczaj zapewniają komfortowy i darmowytransport bezpośrednio na lotnisko - posiadają flotę busów.

Kiedy warto wybrać bus

Planujesz lot Dortmund - Gdańsk linią Wizz Air, ale nie możesz pozwolić sobie na dojazd na lotnisko własnym pojazdem? W takim przypadku warto skorzystać z ofert lokalnych firm przewozowych, które oferują transfer bezpośrednio na płytę. Nie musisz nosić toreb, szukać zjazdów i tracić pieniędzy na paliwo - wszystkim zajmie się doświadczony kierowca. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które oferują transport z różnych miejscowości, a klimatyzowane autobusy zapewniają szybkie dotarcie do celu.