X
Ładowanie...

Tanie loty Drezno Mytilene

już od 1877 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mytilene

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mytilene
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
16 sie (pią)
Lufthansa
Mytilene
26 sie (pon)
Aegean Air
Poznań
16 sie (pią)
Lufthansa
Mytilene
27 sie (wto)
Aegean Air
Poznań
16 sie (pią)
Lufthansa
Mytilene
24 sie (sob)
Aegean Air
Poznań
16 sie (pią)
Lufthansa
Mytilene
28 sie (śro)
Aegean Air
Poznań
15 sie (czw)
Lufthansa
Mytilene
24 sie (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Drezno Mytilene

Przewodnik po lotach Drezno Mytilene

Czy możemy wziąć sprzęt sportowy do samolotu?

Czasami jest tak, że wybierając się na wakacje, pragniemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeśli mamy swój sprzęt sportowy, to zrozumiałe, że chcielibyśmy go ze sobą wziąć do samolotu Drezno - Mytilene. Ale czy to w ogóle jest realne? Czy przewoźnicy  oferują nam szansę zabrania ze sobą sprzętu sportowego?

Właściwe zapakowanie na lot Drezno - Mytilene

Przede wszystkim, wiele będzie zależeć tu od sprzętu, który, chcemy ze sobą zabrać. Tanie loty Drezno - Mytilene czasami zezwalają nam wziąć niektóre sprzęty w opłacie za bagaż rejestrowany, czasami będziemy musieli nadać je osobno, a jeszcze innym razem będzie możliwy tylko przewóz cargo. W dodatku z rowerem nie powinno być problemów, jednak na stronie lotów Drezno - Mytilene trzeba zobaczyć, w jaki sposób on musi być spakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały ustawione do wewnątrz, przednie koło przytwierdzone do ramy, a to wszystko spakowane w specjalną folię, albo karton. Jeżeli to wykonamy odpowiednio z instrukcjami, jakie zostały zamieszczone przez tanie loty Drezno - Mytilene, to nie powinniśmy odczuwać problemów z jego przewiezieniem.

Co z większymi przedmiotami na locie Drezno - Mytilene?

Jeżeli planujemy wziąć narty, to również nie będzie z tym większego kłopotu, nawet kiedy zakupimy najtańszy bilet. Mimo wszystko warto je spakować w specjalny pokrowiec, ponieważ wtedy będziemy mieli gwarancję, że nic się z nimi nie stanie. W odniesieniu do deski surfingowej, powinniśmy się nastawić na większe płatności za taki transport. Warto też sprawdzić, czy linie, jakimi chcemy lecieć, pozwolą nam na ich przewóz. Na szczęście w większości przypadków, godząc się na tanie loty Drezno - Mytilene nie będzie z tym kłopotów, i będziemy mogli w czasie wyjazdu skorzystać z własnej deski.

Linie lotnicze mają własne wytyczne odnośnie przewożenia sprzętu sportowego. Nie ważne, czy będziemy korzystać z linii regularnych czy wybierzemy tanie loty Drezno - Mytilene, za każdym razem powinniśmy się upewnić jak to wygląda. Jeżeli wszystko przygotujemy wcześniej, to będziemy płacić mniej za transport danego sprzętu, a w dodatku będziemy posiadali gwarancję, że po krótkim locie, będziemy mieli szansę wypoczywać w ulubiony sposób, korzystając z własnego sprzętu.