X
Ładowanie...

Tanie loty Drezno Norymberga

już od 713 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Norymberga

Bilety lotnicze Niemcy Norymberga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
12 gru (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Norymberga
17 gru (wto)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Frankfurt
12 gru (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Norymberga
18 gru (śro)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Frankfurt
12 gru (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Norymberga
19 gru (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Frankfurt
12 gru (czw)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Norymberga
20 gru (pią)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Frankfurt
14 gru (sob)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Norymberga
17 gru (wto)
Lufthansa
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Drezno Norymberga

Przewodnik po lotach Drezno Norymberga

Co z elektroniką w czasie przelotu Drezno - Norymberga?

Z pewnością niejednokrotnie oglądając w filmach lot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączenia telefonów komórkowych. Równocześnie wiemy, że do samolotu Drezno - Norymberga możemy zabrać urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje oraz czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich urządzeń w czasie lotu?

Musimy je pokazać podczas odprawy na lot Drezno - Norymberga

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre urządzenia, jednak zawsze musimy je pokazać podczas kontroli bezpieczeństwa. Wówczas należy je wyjąć z bagażu oraz wsadzić do specjalnego pojemnika. Warto wiedzieć, że tanie loty Drezno - Norymberga pozwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem czy tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na lot Drezno - Norymberga, lecz nie będziemy mogli z nich skorzystać?

W którym momencie można włączyć urządzenia elektroniczne w czasie lotu Drezno - Norymberga?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na wybranie krótkiej opcji przelotu, być może, że będziemy się nudzili i będziemy szukali rozrywki. Przez to mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym momencie. Podczas lądowania i startowania, każde linie, nie tylko te oferujące tanie loty Drezno - Norymberga, wymagają zupełnego odłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłóciły działania systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, mamy możliwość rozpocząć korzystanie ze sprzętów elektronicznych. Ważne będzie mimo wszystko to, aby przez cały czas Drezno - Norymberga, okazały się być one włączone w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli korzystać z telefonów komórkowych, które na moment lotu Drezno - Norymberga powinny okazać się być wyłączone.

Myślmy o innych podróżnych

Jeżeli chcemy korzystać z oferty jaką dają nam tanie loty Drezno - Norymberga i włączyć urządzenia elektroniczne, to możemy. Ale wiedzmy, że na pokładzie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie być uciążliwym dla innych podróżników. A podczas całego lotu Drezno - Norymberga musimy słuchać poleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie będą zasady użytkowania z różnych sprzętów w czasie lotu Drezno - Norymberga. Zobaczmy, kiedy możemy je uruchomić, a kiedy muszą być odłączone i w jaki sposób mamy możliwość je wnieść na pokład. Tylko wówczas, mamy prawo mieć gwarancję, że nasz przelot będzie bezpieczny.