gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Fly Dubai Dubaj Colombo

już od 1290 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Fly Dubai

Dubaj Colombo

Bilety lotnicze Fly Dubai Dubaj Colombo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dubaj
24 sty (czw)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Colombo
08 lut (pią)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Dubaj
24 sty (czw)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Colombo
09 lut (sob)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Dubaj
24 sty (czw)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Colombo
10 lut (nie)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Dubaj
24 sty (czw)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Colombo
11 lut (pon)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Dubaj
24 sty (czw)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Colombo
12 lut (wto)
Fly Dubai
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Fly Dubai Dubaj Colombo

Przewodnik po lotach Fly Dubai Dubaj Colombo

Jak spakować bagaż podręczny podróżując na trasie Dubaj - Colombo linią Flydubai?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to interesuje nas kwestia bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Najważniejsze jest to, że ten bagaż musi mieć ustalone wymiary i wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mieli możliwość go wnieść na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem oraz nie będziemy musieli niczego z niego wykładać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Dubaj do Colombo musimy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, gotówkę oraz wszystkie kosztowne rzeczy, nawet wtenczas, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą da się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywna. Tanie loty Dubaj - Colombo linią Flydubai oferują nam szansę wzięcia na pokład jedynie jednej torby, przez to trzeba decydować się na te niezbędne przedmioty/ W przypadku latania z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można tanio dokupić na miejscu. W czasie kontroli bezpieczeństwa będziemy poproszeni, aby wyjąć niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, żeby wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Dubaj - Colombo linią Flydubai

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, lub chcemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Dubaj - Colombo linią Flydubai nie mają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, abyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie mocno zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a łączny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik ma własne reguły bagażowe

Planując podróż samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik posiada własną politykę bagażową. Dlatego trzeba sprawdzić, kto jest na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien zmieścić się w wymiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie oferujące tanie loty Dubaj - Colombo linią Flydubai, mają dość wysokie kwoty za przewóz bagażu rejestrowanego.

Warto dokładnie sprawdzić, które rzeczy mają szansę się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie ma mieć wymiary i wagę, bo wówczas oszczędzimy sporo stresów podczas lotu.