X
Ładowanie...

Tanie loty Dubaj Rimini

już od 211 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rimini

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rimini
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 paź (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rimini
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rimini
23 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rimini
20 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rimini
24 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rimini
23 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dubaj Rimini

Przewodnik po lotach Dubaj Rimini

Chcielibyśmy siedzieć blisko siebie w czasie lotu Dubaj - Rimini

Jeśli będziemy lecieć Dubaj - Rimini z inną osobą, to chcemy być w samolocie blisko siebie. Chcemy móc porozmawiać, chcemy uzyskać pewność, że ta druga osoba nie wymaga naszej pomocy. Przez to trzeba się zorientować, w jaki sposób to będzie wyglądać u poszczególnych przewoźników, bo wówczas możemy odpowiednio dobrać ofertę pod siebie.

Losowo podczas odprawy na lot Dubaj - Rimini

Musimy mieć świadomość, że czasami w liniach lotniczych, fotele rozdzielane są losowo w czasie odprawy. Jeśli planujemy podczas lotu Dubaj - Rimini być obok kogoś nam bliskiego, to wówczas będziemy musieli za to zapłacić. Czasem tanie loty Dubaj - Rimini oferują nam szansę zarezerwowania fotela, jeśli odprawimy się w określonej ilości godzin przed lotem. Warto sprawdzić, jak to się dzieje na zarezerwowanym przez nas locie, nawet jeśli wybraliśmy tanie loty Dubaj - Rimini, tak abyśmy mieli szansę w porę reagować i próbować wpłynąć na przydzielanie miejsc.

Czasem fotele na lot Dubaj - Rimini będą zapewnione obok siebie

Oczywiście od każdej zasady są wyjątki. Jeśli zarezerwowaliśmy najtańszy bilet, to mimo wszystko, możemy mieć gwarancję, że potomstwo do 12 lat, będzie siedzieć przy nas. Tak samo jeżeli leci z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również bezpłatnie będziemy mogli wybierać fotele podczas lotu Dubaj - Rimini, tak abyśmy byli obok siebie. Oddzielną grupą tutaj uprzywilejowaną, będą ci pasażerowie, którzy posiadają odpowiednie karty lojalnościowe. Ci także mogą wybrać interesujące ich miejsca, bez konieczności uiszczania dodatkowej wpłaty

.

Nie ma znaczenia, czy zarezerwowaliśmy krótki przelot, czy długi. Jeżeli pragniemy, żeby ktoś określony miał miejsce blisko nas, powinniśmy sprawdzić, jaką mamy szansę wybierania miejsc. Tanie loty Dubaj - Rimini posiadają swoje zasady, zależące od przewoźnika, przez to trzeba się upewnić jak to się przedstawia. Przy dłuższych przelotach, trzeba rozważyć, czy nie lepiej będzie dopłacić za szansę wybrania takiego fotela oraz mieć pewność, że faktycznie będziemy siedzieli jak najbliżej znanych nam ludzi, z którymi zorganizowaliśmy tą wyprawę Dubaj - Rimini. Trzeba tylko wcześniej to przejrzeć, żeby zdążyć wszystko załatwić.