gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Dubaj Turyn

już od 689 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 gru (wto)
Air France
Turyn
03 sty (czw)
Air France
Warszawa
25 gru (wto)
Air France
Turyn
04 sty (pią)
Air France
Berlin
12 mar (wto)
Air France
Turyn
15 mar (pią)
Air France
Warszawa
25 gru (wto)
KLM
Turyn
05 sty (sob)
Air France
Kraków
04 gru (wto)
KLM
Turyn
08 gru (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dubaj Turyn

Przewodnik po lotach Dubaj Turyn

Bagaż dziecięcy-informacje dla lecących na trasie Dubaj - Turyn

To czy maluch może posiadać swój bagaż podręczny określa organizator lotu, z którym podróżujesz do Dubaj - Turyn. Głównie zależy to od wieku malucha oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku do drugiego roku życia większość przewoźników zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na imię i nazwisko dziecka. Gdy pociecha ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż główny a warunki jego przewozu są tożsame, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Dubaj - Turyn. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od maksymalnego wymiaru i wagi na bagaż rodzica. Bez dodatkowych kosztów do samolotu możesz zabrać wózek w pełni składany, który nie jest liczony do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy walizek  tylko oddaj załodze tuż przed wejściem do samolotu Dubaj - Turyn. Wózek ułatwi poruszanie się z dzieckiem po lotnisku Dubaj, jak i po lotnisku docelowym w Turyn. Jeśli dana linia lotnicza narzuca przewóz malucha w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego opiekuna. Inne przedmioty niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do przewozu malucha należy nadać jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu osoby dorosłej, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem opiekuna obowiązują limity w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które możesz zabrać do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.