gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Ateny

już od 188 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
22 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
26 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
05 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
09 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Ateny

Przewodnik po lotach Dublin Ateny

Ile zapłacimy za walizkę podczas lotu Dublin - Ateny?

Nie ulega wątpliwości, że w im dłużej trwającą podróż się wybieramy, tym większą ilość różnych przedmiotów ze sobą bierzemy. Z tego powodu nim zarezerwujemy dla siebie tanie loty Dublin - Ateny, trzeba się zorientować jak wygląda kwestia walizek. Co możemy ze sobą przewozić a czego nam nie wolno. Jakich rozmiarów mają prawo być walizki, a także ile za nie zapłacimy. Wtedy możemy się dobrze do wszystkiego przyszykować. Co więcej, będziemy mogli podjąć decyzję, czy faktycznie nie jesteśmy mogli zapakować się do bagażu podręcznego.

Sporo zależy od przewoźnika na trasie Dublin - Ateny

Co najważniejsze, za każdym razem musimy zobaczyć, co będzie wpisane na stronie linii lotniczych. Zasady między nimi mogą się trochę odróżniać, a to oznacza, że za każdym razem najlepiej wszystko sprawdzać u źródła. Dodatkowo rezerwując tanie loty Dublin - Ateny, powinniśmy pamiętać, że zazwyczaj bagaż podręczny będzie darmowy, ale za ten lecący w luku bagażowym będziemy musieli już dodatkowo płacić. Jest to koszt od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych w przeliczeniu na jedną osobę. Dlatego tak istotne jest, żebyśmy całość rzetelnie przejrzeli. Co więcej, te kwoty mogą się zmieniać w czasie roku, a to oznacza, że przed każdym naszym lotem Dublin - Ateny musimy sprawdzić, jak się przedstawia ta kwestia.

Regularne linie lotnicze Dublin - Ateny przeważnie mają je w kwocie biletu

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że regularni przewoźnicy, bagaż rejestrowany zazwyczaj posiadają w kwocie biletu. Ale jeśli chcemy mieć pewność, że kupimy najkorzystniejszy bilet oraz jego cena będzie wynosić , to powinniśmy się nastawić na kolejne koszty na pozostałe usługi. Z tego powodu, warto zobaczyć, czy nie będziemy w stanie spakować się w bagaż zabierany do samolotu, bo on przeważnie jest wzięty w kwotę biletu. Nie musimy za niego płacić, nawet jeśli wybieramy tanie loty Dublin - Ateny. Ten bagaż podręczny przeważnie będzie odpowiedni, jeżeli lecimy na krótki czas oraz do tego wyszukamy także najkrótszy przelot .

Warto zobaczyć jak prezentuje się sprawa zapłaty za bagaż w luku bagażowym. Wówczas nie jesteśmy niczym zaskoczeni i w odpowiedni sposób przygotujemy się do danego lotu.