X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Dublin Berlin

już od 927 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Irlandia Berlin

Bilety lotnicze Irlandia Berlin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Cork
15 sie (śro)
KLM
Berlin
20 sie (pon)
Air France
Cork
15 sie (śro)
KLM
Berlin
22 sie (śro)
Air France
Cork
17 sie (pią)
KLM
Berlin
20 sie (pon)
Air France
Cork
15 sie (śro)
KLM
Berlin
21 sie (wto)
KLM
Cork
16 sie (czw)
KLM
Berlin
20 sie (pon)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Dublin Berlin

Przewodnik po lotach Air France Dublin Berlin

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Dublin - Berlin linią Air France może być powodem wielu stresów, co jest związane również z koniecznością przejścia odprawy. Czy da się przyspieszyć odprawę przed wylotem? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki dla podróżnych.

Odprawa biletowo-bagażowa

Planujesz podróż Dublin - Berlin linią Air France? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2,5 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.

Weryfikacja bagażu pokładowego

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się walizkę, którą przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o zegarek, pieniądze w bilonie czy elektronikę - telefon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych sytuacjach obsługa prosi o zdjęcie butów.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do tzw. rękawa lub busu przewożącego turystów na pokład. Należy również zauważyć, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. na trasie Dublin - Berlin umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.