X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Bukareszt

już od 134 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bukareszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bukareszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
21 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
14 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
19 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
20 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bukareszt
29 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Bukareszt

Przewodnik po lotach Dublin Bukareszt

Co możesz posiadać ze sobą w czasie lotu Dublin - Bukareszt?

Jeśli po raz pierwszy zgodziliśmy się skorzystać z propozycji którą mają tanie loty Dublin - Bukareszt, to bez wątpienia jednym z zagadnień, które nas męczą będzie to, co mamy możliwość wziąć ze sobą do samolotu. Trzeba się już wcześniej orientować w tej kwestii, możemy nawet korzystać z listy, jaka jest umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali pewność, że nie weźmiemy niczego, co może się okazać problematyczne w czasie kontroli.

Co do bagażu podręcznego na lot Dublin - Bukareszt?

Najistotniejszą kwestią jest to, co mamy prawo przewozić w bagażu podręcznym podczas takiego przelotu Dublin - Bukareszt. Możliwe jest posiadanie płynów, do ilości 1 litra, ale w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Musimy tu wspomnieć, że do takich płynów będzie się zaliczał również szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Dublin - Bukareszt pozwolą nam posiadać tablet, laptop lub trochę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić wyprawę. Obowiązkowo muszą się w nim znaleźć papiery niezbędne do podróży, a więc dowód osobisty i karta pokładowa, bo bez nich zrealizowanie także bardzo krótko trwającego lotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to zabierać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na podróż Dublin - Bukareszt to co odmiennego

Musimy wiedzieć, że tanie loty Dublin - Bukareszt oferują nam możliwość zakupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo trzymać to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym mieć nie wolno. To znaczy, że także zamawiając najkorzystniejszy lot , w bagażu, który leci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, jak również płyny w butelkach większych niż 100 ml. Ale także tu nie będziemy mogli na przelot Dublin - Bukareszt wnieść niczego, co jest wypełniane gazem, z tego powodu możemy zapomnieć o latarce gazowej albo butli wypełnionej propan butanem.

Warto wejść na witrynę, na której rezerwowaliśmy tanie loty Dublin - Bukareszt oraz zobaczyć co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo niesamowicie przydatna będzie lista, co może się znaleźć w określonym bagażu, tak abyśmy uzyskali pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbować wnieść na pokład tego, czego na nim nie powinno być podczas przelotu Dublin - Bukareszt.