X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Chania

03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Irlandia Chania

Bilety lotnicze Irlandia Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Chania

Przewodnik po lotach Dublin Chania

Rejs samolotem Dublin - Chania kobiet ciężarnych – fakty i mity

Kobiety oczekujące na narodziny dziecka często nie planują rezygnować z wyjazdu czy odwiedzin u rodziny. Albo zwyczajnie muszą przedostać się na drugą stronę świata, zatem wybierają podniebną podróż z brzuszkiem. I chociaż wiele mam waha się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, specjaliści zmniejszą obawy. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy uspokajają, że normalnie przebiegająca ciąża nie jest wymówką do zrezygnowania z rejsu. Pomimo to zanim wyruszysz w podróż należy zasięgnąć porady i sprawdzić zalecenie lekarza prowadzącego. Jest to spowodowane tym, że samolot to nietypowe miejsce. Zatem trzeba upewnić się, że maluchowi nic nie będzie zagrażało.

Kolejną sprawą może być obawa przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie odpraw. Musisz jednak wiedzieć, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Dublin - Chania stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Dlatego są o wiele bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniowaniem Roentgena i nie zagrażają dziecku. Masz prawo jednak odmówić prześwietlania i zgłosić się do kontroli w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze zazwyczaj regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Dublin - Chania i standardowe linie lotnicze pozwalają na loty kobietom w ciąży wyłącznie do konkretnego momentu. Zazwyczaj to 34 tc, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 28 tygodnia ciąży móc wsiąść do samolotu będziesz potrzebować też zaświadczenia od specjalistę. Znajdą się tam podstawowe dane o historii ciąży, które okazują się pomocne dla personelu, gdyby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z dużej oferty tanich lotów Dublin - Chania.