X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin LB Pearson Intl

już od 1842 zł
22 lis 29 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dublin LB Pearson Intl

Bilety lotnicze Dublin LB Pearson Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dublin
06 sty (pon)
American Airlines
Toronto
13 sty (pon)
American Airlines
Dublin
06 sty (pon)
Air Canada
Toronto
12 sty (nie)
Air Canada
Lot bezpośredni
Dublin
06 sty (pon)
United Airlines
Toronto
12 sty (nie)
United Airlines
Dublin
06 sty (pon)
American Airlines
Toronto
12 sty (nie)
American Airlines
Dublin
06 sty (pon)
American Airlines
Toronto
10 sty (pią)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin LB Pearson Intl

Przewodnik po lotach Dublin LB Pearson Intl

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o upragnionym urlopie za granicą, ale ze swojego lotniska nie masz bezpośredniego połączenia Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl)? Nie obawiaj się ofert składanych! Przedstawiamy podstawowe różnice między nimi, a trasami bezpośrednimi. Czy w czasie dłuższej przesiadki możemy opuścić lotnisko?

Loty bez przesiadek - gwarancja wygody

Lot bezpośredni np. na trasie Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl) to z pewnością najbardziej wygodna forma lotu. Odprawa dokonywana jest na jednym lotnisku, z którego wylatujemy i lądujemy bezpośrednio na miejscu. Nie musimy martwić się przesiadkami i czekać na obcych lotniskach. Niestety nie zawsze możemy zarezerwować lot bezpośredni - zazwyczaj w przypadku rzadkich destynacji jesteśmy zdani na loty składane.

Co warto wiedzieć przed podróżą

W Europie znajduje się kilka dużych hubów przesiadkowych, np. Heathrow w Londynie czy Adolfo Suárez Madryt-Barajas. Lotów przesiadkowych nie należy się bać - przeważnie odprawa odbywa się tak samo jak przy lotach bez przesiadek. Przesiadki często organizowane są w ten sposób, żeby ułatwić przechodzenie podróżnych do następnego samolotu. Walizki przeważnie transportowane są przez personel lotniska - nie trzeba więc dźwigać ich samemu. Planujesz lot Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl)? Przed wyjazdem sprawdź regulacje obowiązujące na terenie kraju przesiadkowego, może się bowiem wystąpić konieczność uzyskania wizy tranzytowej, np. żeby móc wyjść poza port lotniczy.

Smart Connection - koniec z wertowaniem tysięcy połączeń

Obecnie nie trzeba już wertować tysięcy ofert - serwis Fru.pl udostępnia praktyczne rozwiązanie - system Smart Connection pozwala odnajdywać najpewniejsze loty składane w korzystnej cenie. Dzięki niemu podróżni nie muszą stresować się ryzykiem odwołania lotu.