X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin LB Pearson Intl

już od 751 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto LB Pearson Intl

Bilety lotnicze

Dowolne miasto LB Pearson Intl
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
15 lut (pią)
Air Canada
Lot bezpośredni
Toronto
11 mar (pon)
United Airlines
Lot bezpośredni
Nowy Jork
13 lut (śro)
American Airlines
Lot bezpośredni
Toronto
11 mar (pon)
American Airlines
Lot bezpośredni
Nowy Jork
11 lut (pon)
United Airlines
Lot bezpośredni
Toronto
10 mar (nie)
Air Canada
Warszawa
08 lis (pią)
Delta
Toronto
20 lis (śro)
Delta
Warszawa
10 mar (nie)
Delta
Toronto
21 mar (czw)
Delta
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin LB Pearson Intl

Przewodnik po lotach Dublin LB Pearson Intl

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o upragnionym urlopie za granicą, ale ze swojego lotniska nie masz bezpośredniego połączenia Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl)? Nie obawiaj się ofert składanych! Przedstawiamy podstawowe różnice między nimi, a trasami bezpośrednimi. Czy w czasie dłuższej przesiadki możemy opuścić lotnisko?

Loty bez przesiadek - gwarancja wygody

Lot bezpośredni np. na trasie Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl) to z pewnością najbardziej wygodna forma lotu. Odprawa dokonywana jest na jednym lotnisku, z którego wylatujemy i lądujemy bezpośrednio na miejscu. Nie musimy martwić się przesiadkami i czekać na obcych lotniskach. Niestety nie zawsze możemy zarezerwować lot bezpośredni - zazwyczaj w przypadku rzadkich destynacji jesteśmy zdani na loty składane.

Co warto wiedzieć przed podróżą

W Europie znajduje się kilka dużych hubów przesiadkowych, np. Heathrow w Londynie czy Adolfo Suárez Madryt-Barajas. Lotów przesiadkowych nie należy się bać - przeważnie odprawa odbywa się tak samo jak przy lotach bez przesiadek. Przesiadki często organizowane są w ten sposób, żeby ułatwić przechodzenie podróżnych do następnego samolotu. Walizki przeważnie transportowane są przez personel lotniska - nie trzeba więc dźwigać ich samemu. Planujesz lot Dublin - Toronto (Lester B Pearson Intl)? Przed wyjazdem sprawdź regulacje obowiązujące na terenie kraju przesiadkowego, może się bowiem wystąpić konieczność uzyskania wizy tranzytowej, np. żeby móc wyjść poza port lotniczy.

Smart Connection - koniec z wertowaniem tysięcy połączeń

Obecnie nie trzeba już wertować tysięcy ofert - serwis Fru.pl udostępnia praktyczne rozwiązanie - system Smart Connection pozwala odnajdywać najpewniejsze loty składane w korzystnej cenie. Dzięki niemu podróżni nie muszą stresować się ryzykiem odwołania lotu.