X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Lublana

już od

05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dublin Lublana

Bilety lotnicze Dublin Lublana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Lublana

Przewodnik po lotach Dublin Lublana

Przewóz lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Dublin - Lublana

O ile sprawa transportu przekąsek i płynów w samolocie jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewóz leków czasami budzi niepokój i kontrowersje. Sprawdź, jakie leki można zabrać ze sobą na pokład i poznaj zastrzeżenia linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Zgodnie z przepisami podróżujący mogą zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna wiadomość dla ludzi korzystających z oferty tanich lotów Dublin - Lublana, z takiego powodu, że najczęściej mają oni wyłącznie tego rodzaju bagaż. Powinno się każdy lek zapakować do specjalnej kosmetyczki, dzięki czemu będzie można je łatwiej odprawić.

Możesz zabrać ze sobą w zasadzie medykamenty każdego typu. W bagażu podręcznym możesz spakować lekarstwa kupowane w aptece czy markecie, wydawane bez recepty (tabletki na gardło, sprayw do nosa czy kremy). Możesz też zabierać krople do oczu i leki odkażające i można spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym można zabrać również medykamenty przpisywane na receptę przez lekarza specjalistę. Jednakże to podlega kolejnym regułom.

Przewóz leków na receptę

Leki przepisywane na receptę też można przetransportować w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Dublin - Lublana, czy sięgasz po tradycyjne linie lotnicze – w obu opcjach masz możliwość wziąć ze sobą leki na pokład. Musisz jedynie zaznaczyć w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Lekarstwa sprzedawane na receptę od czasu do czasu jednak nie przechodzą kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w różnych państwach są inne reguły dotyczące ich wydawania i przepisywania. Z tego powodu także możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, czyli jedynie musisz przedstawić odpowiednią dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Dublin - Lublana