X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Lublana

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dublin Lublana

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Dublin Lublana

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Lublana

Przewodnik po lotach Dublin Lublana

Przewóz lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Dublin - Lublana

O ile sprawa transportu przekąsek i płynów w samolocie jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewóz leków czasami budzi niepokój i kontrowersje. Sprawdź, jakie leki można zabrać ze sobą na pokład i poznaj zastrzeżenia linii lotniczych co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Zgodnie z przepisami podróżujący mogą zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To świetna wiadomość dla ludzi korzystających z oferty tanich lotów Dublin - Lublana, z takiego powodu, że najczęściej mają oni wyłącznie tego rodzaju bagaż. Powinno się każdy lek zapakować do specjalnej kosmetyczki, dzięki czemu będzie można je łatwiej odprawić.

Możesz zabrać ze sobą w zasadzie medykamenty każdego typu. W bagażu podręcznym możesz spakować lekarstwa kupowane w aptece czy markecie, wydawane bez recepty (tabletki na gardło, sprayw do nosa czy kremy). Możesz też zabierać krople do oczu i leki odkażające i można spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym można zabrać również medykamenty przpisywane na receptę przez lekarza specjalistę. Jednakże to podlega kolejnym regułom.

Przewóz leków na receptę

Leki przepisywane na receptę też można przetransportować w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Dublin - Lublana, czy sięgasz po tradycyjne linie lotnicze – w obu opcjach masz możliwość wziąć ze sobą leki na pokład. Musisz jedynie zaznaczyć w trakcie odprawy, że masz je ze sobą.

Lekarstwa sprzedawane na receptę od czasu do czasu jednak nie przechodzą kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w różnych państwach są inne reguły dotyczące ich wydawania i przepisywania. Z tego powodu także możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności lekarstw, czyli jedynie musisz przedstawić odpowiednią dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze obsługują trasę Dublin - Lublana