X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Malaga

już od 87 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Malaga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Malaga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Frankfurt
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Frankfurt
14 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
19 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
26 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
31 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Malaga
08 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Malaga

Przewodnik po lotach Dublin Malaga

Czego nie można przewozić w bagażu kabinowym- poradnik dla turystów

Jeśli planujesz w podróż Dublin - Malaga samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż podręczny dowiedz się, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą do samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych linie lotnicze zdecydowały się wprowadzić ograniczenia w przewozie rzeczy, które związane są z bezpieczeństwem podróżujących i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na podróż Dublin - Malaga poświęć chwilę na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Lista przedmiotów zakazanych, czyli czego nie możesz wnieść do samolotu

Odgórne ustalenia wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju rzeczy są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń spiczasta, palna, a także śrut. Ponadto zakazuje się przewozu atrap broni, a także scyzoryków. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile linie lotnicze nie zabrania jej transportu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u przewoźnika przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka sztuka broni musi spełnić, sprawdzisz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są wybrane narzędzia kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o żyletkach, nożyczkach, a także strzykawkach z igłą. Niedozwolone jest również wnoszenie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak race, dynamit, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Dublin -Malaga i planujesz zabrać ze sobą coś niestandardowego, zalecamy skontaktować się z biurem obsługi danego przewoźnika w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Do samolotu nie można też wnosić określonych produktów chemicznych, takich jak sprężone gazy czy substancje korozyjne. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Obostrzenia dotyczą również limitu na przewóz płynów. W bagażu podręcznym masz prawo jednorazowo przewieźć maksymalnie 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie uwzględniliprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą zabrać ze sobą lekarstwa lub inne przedmioty medyczne? Z reguły przewoźnicy nie zakazują ich przewozu, jednak powinny być przewożone w bagażu odprawianym. Szczególny przypadek stanowią lekarstwa na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście podczas podróży. Należą do nich między innymi środki na receptę, preparaty ogólnodostępne - płyny i żele, krople do oczu, spray do nosa, roztwór soli fizjologicznej, jak również termometr.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Dublin - Malaga