X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Mombasa

już od 2105 zł
27 cze 04 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mombasa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mombasa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
31 paź (śro)
Air France
Mombasa
18 lis (nie)
Kenya Airways
Londyn
01 lis (czw)
Air France
Mombasa
14 lis (śro)
Kenya Airways
Londyn
03 lis (sob)
Air France
Mombasa
14 lis (śro)
Kenya Airways
Londyn
04 lis (nie)
Air France
Mombasa
14 lis (śro)
Kenya Airways
Londyn
04 lis (nie)
Air France
Mombasa
15 lis (czw)
Kenya Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Mombasa

Przewodnik po lotach Dublin Mombasa

Czym jest bagaż kabinowy?-informacje dla podróżnych

Planujesz podróż samolotem do Dublin - Mombasa i nie wiesz czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Niżej prezentujemy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego i wysokość cen za zabranie takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu podręcznym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Dublin - Mombasa, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać wypakować z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 litr płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, pasty do zębów, błyszczyków, wody, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu podręcznego. Zabranie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Dublin - Mombasa. W bagażu kabinowym nie mogą  znaleźć się rzeczy z ostrymi krawędziami, szczególnie takie, które mogą być użyte jako narzędzie ataku.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Dublin - Mombasa nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty lotu. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Dublin - Mombasa możesz kupić potrzebne rzeczy.