gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Newark Arpt

już od 1512 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Newark

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Newark
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
22 cze (sob)
United Airlines
Newark
22 lip (pon)
United Airlines
Warszawa
25 sty (pią)
TAP (Air Portugal)
Newark
12 lut (wto)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
25 sty (pią)
TAP (Air Portugal)
Newark
13 lut (śro)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
28 sty (pon)
TAP (Air Portugal)
Newark
12 lut (wto)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
28 sty (pon)
TAP (Air Portugal)
Newark
13 lut (śro)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Newark Arpt

Przewodnik po lotach Dublin Newark Arpt

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Dublin - Newark

Lecisz w podróż do Dublin - Newark i marzysz o wzięciu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami przewozu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy organizator lotu narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników udziela zgody na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Dublin - Newark organizator lotu może zmienić typ bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Dublin - Newark musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Dublin - Newark, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej czynności, o godzinie określonej przez linie lotnicze.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Newark bez szwanku.