gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Norwich

już od 1173 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Norwich

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Norwich
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lut (śro)
KLM
Norwich
26 lut (wto)
KLM
Warszawa
21 lut (czw)
KLM
Norwich
26 lut (wto)
KLM
Gdańsk
01 gru (sob)
KLM
Norwich
08 gru (sob)
KLM
Gdańsk
01 gru (sob)
KLM
Norwich
09 gru (nie)
KLM
Gdańsk
02 gru (nie)
KLM
Norwich
08 gru (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Norwich

Przewodnik po lotach Dublin Norwich

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Organizujesz lot samolotem do Dublin - Norwich i nie wiesz czym jest bagaż rejestrowany? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu przyjęcia bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Dublin - Norwich oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Dublin - Norwich, do którego podróżujemy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić zagrożenie dla innych podróżujących. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego przedmiotów takich jak: biżuteria, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie lotu, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz przewożenia w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym regulują linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.