X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Ostrawa

już od 1210 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ostrawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ostrawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kopenhaga
13 lip (pią)
Czech Airlines
Ostrawa
20 lip (pią)
Czech Airlines
Kopenhaga
13 lip (pią)
Czech Airlines
Ostrawa
24 lip (wto)
Czech Airlines
Kopenhaga
12 lip (czw)
Czech Airlines
Ostrawa
20 lip (pią)
Czech Airlines
Kopenhaga
12 lip (czw)
Czech Airlines
Ostrawa
24 lip (wto)
Czech Airlines
Kopenhaga
15 lip (nie)
Czech Airlines
Ostrawa
20 lip (pią)
Czech Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Ostrawa

Przewodnik po lotach Dublin Ostrawa

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale często po prostu port lotniczy. Tłumy, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – jest to z pewnością trudne przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by zabrać ze sobą wszystkie dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Europy, niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Dublin - Ostrawa, uznają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, wystarczy tylko potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż podręczny, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeniach, połóż tam również torebkę, kurtkę czy chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Dublin - Ostrawa

Tanie loty z reguły dają ci wziąć jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle przestronny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a cała struktura ciasno skręconych koszulek nie była zniszczona.

Na szczycie ułóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Zrób tak, by aby na górze znalazła się również kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty przelej do specjalnych butelek z plastiku. Z samej góry torby należy włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby burzyć sumiennie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, przed wylotem znajdź informację, jakie przedmioty możesz wnosić na pokład w tanich lotach Dublin - Ostrawa.