X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Surabaya

już od 529 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Indonezja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Indonezja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dżakarta
19 wrz (czw)
Garuda Indonesia
Lot bezpośredni
Tanjung Pandan
03 paź (czw)
Garuda Indonesia
Lot bezpośredni
Dżakarta
22 wrz (nie)
Garuda Indonesia
Lot bezpośredni
Tanjung Pandan
03 paź (czw)
Garuda Indonesia
Lot bezpośredni
Singapur
09 lut (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Denpasar
23 lut (nie)
Tiger
Lot bezpośredni
Dżakarta
21 wrz (sob)
Lot bezpośredni
Tanjung Pandan
02 paź (śro)
Lot bezpośredni
Dżakarta
22 wrz (nie)
Lot bezpośredni
Tanjung Pandan
05 paź (sob)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Surabaya

Przewodnik po lotach Dublin Surabaya

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Dublin - Surabaya

Wyruszasz w podróż do Dublin - Surabaya i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem przewozu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy przewoźnik określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników daje możliwość na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Dublin - Surabaya przewoźnik może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i doliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu bagażu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Dublin - Surabaya musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń określonych przez przewoźnika na trasie do Dublin - Surabaya, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Należy pamiętać, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Surabaya bez szwanku.