X
Ładowanie...

Tanie loty Dublin Tenerife Norte

już od 623 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dublin Tenerife Norte

Bilety lotnicze Dublin Tenerife Norte

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Dublin
16 lis (sob)
Vueling Airlines
Teneryfa
21 lis (czw)
Vueling Airlines
Dublin
16 lis (sob)
Vueling Airlines
Teneryfa
23 lis (sob)
Vueling Airlines
Dublin
16 lis (sob)
Vueling Airlines
Teneryfa
25 lis (pon)
Vueling Airlines
Dublin
16 lis (sob)
Vueling Airlines
Teneryfa
27 lis (śro)
Vueling Airlines
Dublin
21 lis (czw)
Vueling Airlines
Teneryfa
23 lis (sob)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dublin Tenerife Norte

Przewodnik po lotach Dublin Tenerife Norte

Zniszczenie bagażu podczas lotu Dublin - Teneriffa (Tenerife Norte Los Rodeos)

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych rad , co trzeba zrobić, aby rozwiązać zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o torby pasażerów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej dokumenty mówią o tym, że organizator lotu bierze odpowiedzialność za szkody torby  wyłącznie pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez załogę oraz, że pasażer ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana przewoźnik jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy bagaż nie jest rejestrowany turysta musi dowieść, że doszło do uszkodzenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie bagażu w podróży do Dublin - Teneriffa (Tenerife Norte Los Rodeos)- porady dla podróżującego

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Dublin - Teneriffa (Tenerife Norte Los Rodeos) warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas transportu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Przy pomocy obsługi, na lotnisku trzeba uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Zgłoszenie reklamacyjne możesz także przesłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia szkody. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia walizki przez przewoźnika jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.