X
Ładowanie...

Tanie loty Dubrownik John F Kennedy

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dubrownik John F Kennedy

Bilety lotnicze Dubrownik John F Kennedy

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dubrownik John F Kennedy

Przewodnik po lotach Dubrownik John F Kennedy

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Dubrownik - New York (John F Kennedy Intl)

To nieistotne, czy lecisz tanimi lotami Dubrownik - New York (John F Kennedy Intl) czy z innym przewoźnikiem, od czasu do czasu bagaż rejestrowany jest zwyczajnie potrzebny. W przypadku tanich linii oczywiście nalicza to konieczność dopłacenia, dlatego trzeba zastanowić się, czy rzeczywiście jest konieczność zabrania więcej rzeczy. Sprawdź, kiedy powinno się go kupić, a w jakich przypadkach naprawdę przyda się standardowy bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny jest bardzo korzystny. Jest zawsze  pod ręką , jesteś blisko swoich przewożonych rzeczy, na pewno nie zostanie zniszczony czy przewieziony w inne miejsce. Jednakże taka opcja ma również wiele wad. Po pierwsze ma ograniczone wymiary – musisz w nim przenieść jedynie parę przedmiotów i ubrań, nie wszystko można spakować. Ponadto są znaczne ograniczenia co do przewożenia kosmetyków w płynie i tabletek.

Przez to bagaż rejestrowany może okazać się korzystny. Możesz nadać w nim wszelkie kosmetyki. Jest obowiązkowy także wówczas, gdy codziennie musisz używać leki, których nie możesz wnieść na pokład. Będziesz go potrzebować także, jeżeli chcesz zapakować ostre przedmioty (np. cążki do paznokci), płyny lub prezenty (alkohol, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Dubrownik - New York (John F Kennedy Intl) sprawdzi się, jeżeli czeka cię parę przesiadek. Dzięki temu masz komfort podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Dubrownik - New York (John F Kennedy Intl) pozwalają na wniesienie zazwyczaj wystarczającego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak musisz mieć większy bagaż, będziesz musiał dopłacić za bagaż rejestrowany. Koszty są różne u różnych przewoźników, wpływa na to również sezon. W czasie wakacji i przed świętami, kiedy ruch w samolotach jest większy, musisz ponieść większe koszty.

Także wielkości bagażu mają znaczenie. W tanich liniach można zabraćze sobą od 15 do 30 kg. Mniejsze walizki (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za większe (do 23 lub 30 kg) musisz dołożyć mniej więcej 110-250 zł. Cena dotyczy rzecz jasna przejazdu w jedną stronę.