X
Ładowanie...

Tanie loty Dubrownik Lizbona

już od 1002 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Chorwacja Lizbona

Bilety lotnicze Chorwacja Lizbona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zagrzeb
17 lip (śro)
Lufthansa
Lizbona
02 sie (pią)
Lufthansa
Zagrzeb
18 lip (czw)
Lufthansa
Lizbona
02 sie (pią)
Lufthansa
Zagrzeb
19 lip (pią)
Lufthansa
Lizbona
02 sie (pią)
Lufthansa
Zagrzeb
21 lip (nie)
Lufthansa
Lizbona
02 sie (pią)
Lufthansa
Zagrzeb
17 lip (śro)
Croatia Airlines
Lot bezpośredni
Lizbona
31 lip (śro)
Croatia Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dubrownik Lizbona

Przewodnik po lotach Dubrownik Lizbona

Chcielibyśmy mieć miejsca blisko siebie w czasie lotu Dubrownik - Lizbona

Jeśli lecimy Dubrownik - Lizbona z inną osobą, to chcemy siedzieć w samolocie blisko siebie. Chcemy mieć możliwość rozmawiać, chcemy mieć gwarancję, że ta druga osoba nie wymaga naszego wsparcia. Dlatego trzeba się zorientować, w jaki sposób to wygląda u konkretnych przewoźników, bo wówczas możemy odpowiednio dobrać ofertę pod siebie.

Automatycznie podczas odprawy na lot Dubrownik - Lizbona

Powinniśmy mieć świadomość, że w niektórych liniach lotniczych, miejsca rozdzielane będą automatycznie w czasie odprawy. Jeśli chcemy w czasie przelotu Dubrownik - Lizbona być obok kogoś nam bliskiego, to wtedy będziemy musieli za to dopłacić. Czasami tanie loty Dubrownik - Lizbona oferują nam możliwość zarezerwowania miejsca, pod warunkiem, że odprawiamy się w ustalonej ilości godzin przed lotem. Warto zobaczyć, w jaki sposób to się dzieje na zarezerwowanym przez nas locie, nawet jeśli wybraliśmy tanie loty Dubrownik - Lizbona, tak żebyśmy mogli na czas zareagować i spróbować wpłynąć na przydzielanie miejsc.

Czasem fotele na lot Dubrownik - Lizbona będą zapewnione obok siebie

Oczywiście od każdej zasady istnieją wyjątki. Jeśli wykupiliśmy najtańszy bilet, to i tak, mamy pewność, że dziecko do 12 lat, będzie siedzieć przy nas. Tak samo jeżeli leci z nami ktoś z ograniczoną możliwością ruchów. Wówczas również bezpłatnie możemy wybierać fotele w czasie przelotu Dubrownik - Lizbona, tak abyśmy byli przy sobie. Innym zespołem tu uprzywilejowanym, są ci pasażerowie, którzy posiadają odpowiednie karty lojalnościowe. Ci także mogą wybierać odpowiednie dla nich fotele, bez potrzeby ponoszenia kolejnej opłaty

.

Nie ma znaczenia, czy wybraliśmy najkrótszy przelot, czy długi. Jeśli pragniemy, żeby ktoś określony miał miejsce przy nas, powinniśmy sprawdzić, jaką będziemy mieli szansę wybierania foteli. Tanie loty Dubrownik - Lizbona posiadają własne zasady, w zależności od przewoźnika, przez to warto się upewnić jak to wygląda. Przy dłuższych lotach, warto przemyśleć, czy nie będzie dobrze zapłacić za możliwość zarezerwowania takiego miejsca oraz posiadać pewność, że rzeczywiście będziemy siedzieć niedaleko bliskich nam osób, z którymi przygotowaliśmy tą trasę Dubrownik - Lizbona. Należy tylko prędzej to sprawdzić, żeby zdążyć wszystko przygotować.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kopasker Wiedeń

Tanie loty Aalborg Carrollton

Tanie loty Herning Kalymnos Island

Tanie loty Panevezys Sofia

Tanie loty Cadiz Avesta Krylbo

Tanie loty Pico Island Huelva

Tanie loty Aalborg Mora

Tanie loty Wengen Saloniki

Tanie loty Wiedeń Honolulu

Tanie loty American Airlines wylot z: Wiedeń

Tanie loty TAP (Air Portugal) Granada Berlin