X
Ładowanie...

Tanie loty Dubrownik Wiedeń

już od 172 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Piza
22 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
11 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
20 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
12 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Wiedeń
19 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dubrownik Wiedeń

Przewodnik po lotach Dubrownik Wiedeń

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Dubrownik - Wiedeń

Kupując wakacje z biurem podróży automatycznie wykupuje się ubezpieczenie. Jeżeli jednak wybierasz się w podróż samodzielnie, potrzebujesz odpowiedniej polisy. Nawet jeśli skupiasz się na tanich lotach Dubrownik - Wiedeń, powinno się dołożyć kilka złotych na polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne w czasie wyjazdu i dlaczego jest bardzo ważne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Dubrownik - Wiedeń, czy korzystasz z usług standardowych przewoźników, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie podróżne obejmuje i rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa z reguły tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą walizki – ale biorąc ze sobą drogie przedmiotu, trzeba uzupełniająco wykupić polisę. Na dodatek daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w wypadku choroby i zwróci ci pieniądze przeznaczone na pobyt w szpitalu poza krajem, lub w momencie, jeśli padniesz ofiarą złodzieja.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla turystów

Masz możliwość skorzystania z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdują się w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo zabezpieczyć drogi bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeżeli zniknie i będziesz szukać go, masz zagwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Część towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia rejsu. To niezwykle zadowalające, jeżeli masz przesiadkę i opóźnienie może oznaczać stratę na biletach i przymus spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się rzadko, a korzystając z ubezpieczenia, masz pewność wypłacenia dodatkowo wydanych środków. Nie bój się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Dubrownik - Wiedeń bardzo podrożeją – z reguły jest to nieduża kwota.