X
Ładowanie...

Tanie loty Durban Genua

już od 215 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Genua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Genua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
31 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
07 kwi (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
31 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
11 kwi (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
06 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
09 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
13 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
16 cze (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genua
20 cze (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Durban Genua

Przewodnik po lotach Durban Genua

Odbiór bagażu po locie Durban - Genua

Wybierając się na wakacje samochodem, nie musimy się martwić walizką, ponieważ wiemy, że jest ona blisko nas i zawsze mamy możliwość ją wyciągnąć z bagażnika. Ale zgadzając się na tanie loty Durban - Genua, powinniśmy zobaczyć jak to wygląda z odbiorem bagażu po dotarciu na miejsce. Zwłaszcza, że na lotnisku ląduje mnóstwo maszyn, jest mnóstwo bagaży, a to oznacza, że musimy uważać, żeby się nie pomylić.

Powinniśmy się nastawić na czekanie

Przede wszystkim, kiedy lot Durban - Genua już wylądujemy, musimy poddać się kontroli granicznej. Dopiero po niej, możemy udać się po walizkę. Na specjalnych tablicach, jest podana informacja, która taśma obsługuje nasz lot oraz tam musimy się skierować po naszą walizkę. Trzeba się tutaj nastawić, że okres oczekiwania na zabranie bagażu, może dochodzić aż do trzech kwadransów. Dodatkowo, nie będzie tu istotne, z propozycji jakich linii lotniczych  skorzystaliśmy.

Co jeżeli będziemy mieli przesiadkę w czasie przelotu Durban - Genua?

Poszukaliśmy najlepszego cenowo biletu i go wybraliśmy. Jednak wiązał się on z przesiadaniem się i obecnie zastanawiamy się, co będzie z naszą walizką? W takiej sytuacji warto zobaczyć, czy tanie loty Durban - Genua dokonują przeniesienia walizki z maszyny do maszyny, czy może sami będziemy musieli to zrobić. Jeżeli będziemy lecieć dalej kolejnego dnia, to wtedy powinniśmy po wylądowaniu odebrać swoją walizkę oraz zdać ją na drugi dzień przed wylotem. Jednak takie sprawy trzeba sprawdzić prędzej, żeby uniknąć chaotycznego poruszania się na lotnisku.

Odbiór walizki nie będzie skomplikowany, jeżeli prędzej zapoznamy się z procedurami. Takie tanie loty Durban - Genua posiadają wszystko rzetelnie opisane, żeby zapewnić jak największy spokój swoim pasażerom. Trzeba też mieć świadomość, że bagaż powinien być odpowiednio opisany, tak żebyśmy mieli gwarancję, że rzeczywiście trafi tam, gdzie należy. Jeśli obawiamy się zaginięcia naszego bagażu, to trzeba wiedzieć, że przydarzają się one dość rzadko, a jeżeli jednak dojdzie do takiego zdarzenia. Przewoźnik zrobi wszystko co w jego sile, aby wytłumaczyć to zdarzenie i zwrócić nam naszą zgubę. Możemy również naszą walizkę ubezpieczyć. Wszystko po to, abyśmy miło zapamiętali lot Durban - Genua.