X
Ładowanie...

Tanie loty Dusseldorf Ekaterinburg

już od 1680 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ekaterinburg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ekaterinburg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
03 lip (śro)
Aeroflot
Ekaterinburg
17 lip (śro)
Aeroflot
Warszawa
04 lip (czw)
Aeroflot
Ekaterinburg
23 lip (wto)
Aeroflot
Warszawa
09 lip (wto)
Aeroflot
Ekaterinburg
23 lip (wto)
Aeroflot
Warszawa
09 lip (wto)
Aeroflot
Ekaterinburg
29 lip (pon)
Aeroflot
Warszawa
18 lip (czw)
Aeroflot
Ekaterinburg
18 sie (nie)
Aeroflot
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dusseldorf Ekaterinburg

Przewodnik po lotach Dusseldorf Ekaterinburg

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Dusseldorf - Ekaterinburg

Lecisz w podróż do Dusseldorf - Ekaterinburg i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem przewozu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość linii lotniczych udziela zgody na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Dusseldorf - Ekaterinburg przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu akcesoriów sportowych- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do Dusseldorf - Ekaterinburg musisz koniecznie zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Dusseldorf - Ekaterinburg, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne walizki, które w pełni chronią akcesoria oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto pamiętać, że takie walizki oraz torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Ekaterinburg bez szwanku.