X
Ładowanie...

Tanie loty Dusseldorf Monastir

już od 907 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Niemcy Monastir

Bilety lotnicze Niemcy Monastir

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 paź (wto)
Lot bezpośredni
Monastir
15 lis (pią)
Lot bezpośredni
Berlin
14 lut (pią)
Lot bezpośredni
Monastir
28 lut (pią)
Lot bezpośredni
Berlin
27 gru (pią)
Lot bezpośredni
Monastir
03 sty (pią)
Lot bezpośredni
Berlin
01 lis (pią)
Sundair
Lot bezpośredni
Monastir
08 lis (pią)
Sundair
Lot bezpośredni
Berlin
01 lis (pią)
Sundair
Lot bezpośredni
Monastir
15 lis (pią)
Sundair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Dusseldorf Monastir

Przewodnik po lotach Dusseldorf Monastir

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Dusseldorf - Monastir

To czy dziecko może mieć swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym podróżujesz do Dusseldorf - Monastir. Głównie to kwestia wieku dziecka oraz przewoźników, z którymi latasz. Jeśli  podróżujesz z maluchem w wieku do drugiego roku życia znaczna część przewoźników zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu kabinowego opiekuna w zamian za brak możliwości odprawienia dodatkowego bagażu rejestrowanego przypisanego na dane niemowlaka. Gdy dziecko skończy dwa lata przysługuje mu zarówno bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany a zasady jego transportu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Dusseldorf - Monastir. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek w pełni składany, który nie jest wliczany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy bagażowej  tylko przekaż załodze zaraz przed wejściem na pokład samolotu Dusseldorf - Monastir. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Dusseldorf, jak i po lotnisku docelowym w Monastir. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz dziecka w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale zdarza się, że doliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego rodzica. Dodatkowe akcesoria dziecięce nie służące bezpośrednio do transportu dziecka należy nadać jako kolejny bagaż rejestrowany według taryfy cenowej ustalonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku podróży dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie pokarmów oraz płynów. Szczególnym przypadkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które możesz wziąć do samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą być zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy bagażowej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Groningen St Margrethen

Tanie loty Bratysława Per

Tanie loty Buochs Lorca

Tanie loty Salamanca Rorschach

Tanie loty Haskovo Falkenberg

Tanie loty Eindhoven St Gallen

Tanie loty Hemavan Oristano

Tanie loty Sliac Tampere

Tanie loty Rotterdam Woergl

Tanie loty Bodo Bruksela

Tanie loty Sztokholm Cork