X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Dusseldorf Wrocław

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 paź 19 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Eurowings

Dusseldorf Wrocław

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eurowings Dusseldorf Wrocław

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Dusseldorf Wrocław

Przewodnik po lotach Eurowings Dusseldorf Wrocław

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Dusseldorf - Wrocław linią Eurowings oznacza ogromny stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale również z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Zebraliśmy najważniejsze wskazówki dla turystów.

Zdajemy bagaż główny

Planujesz wyjazd Dusseldorf - Wrocław linią Eurowings? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże główne, a także uzyskują od obsługi karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 2 godziny przed wylotem. W pierwszej kolejności należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest zdanie bagażu odprawianego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera dane personalne, numer lotu czy data odlotu.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się bagaż podręczny, który należy położyć na specjalną taśmę. Pasażer jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanej kuwety - chodzi głównie o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem w grę wchodzi kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po odbyciu kontroli podróżny z bagażem podręcznym może nareszcie spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do specjalnego rękawa lub busu przewożącego podróżnych do samolotu. Należy również dodać, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. na trasie Dusseldorf - Wrocław umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zmniejsza formalności.