X
Ładowanie...

Tanie loty Duszanbe Ryga

już od 322 zł
03 cze 10 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ryga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ryga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
30 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
01 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
02 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
31 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
08 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Duszanbe Ryga

Przewodnik po lotach Duszanbe Ryga

Czy w czasie podróży Duszanbe - Ryga będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy organizujemy przelot samolotem, to zazwyczaj zamartwiamy się przeróżnymi sprawami. Czy będziemy mogli kupić najkorzystniejszy bilet, czy możemy korzystać z krótkiego czasu przelotu. Martwimy się, czy prawidłowo zrobimy odprawę, czy nie zagubimy walizki. Jednak rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego połączeniu Duszanbe - Ryga, ma szansę pokazać się jetlag.

Z jakiego powodu przy dalekich lotach Duszanbe - Ryga pojawia się jetlag

Namyślamy się co to jest? To zmęczenie, rozdrażnienie, ból głowy oraz trudności z koncentracją, jakie pojawiają się, kiedy nasz lot Duszanbe - Ryga ma miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas organizm traci kilka godzin – jeśli polecimy na wschód, co gorzej znosi, lub te parę godzin zyskuje – jeśli polecimy na zachód, co znosi słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Duszanbe - Ryga oraz mając świadomość, że będziemy lecieć przez parę stref. Trzeba sprawdzić, co robić żeby to niemiłe odczucie okazało się być jak najmniejsze.

Co kiedy będziemy lecieć Duszanbe - Ryga na zachód?

Jeżeli zarezerwowaliśmy tanie loty Duszanbe - Ryga i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to trzeba iść trochę później spać. Tak jeszcze przed wylotem przyzwyczaimy ciało do zmian. Kiedy już znajdziemy się na pokładzie, należy robić wszystko, aby nie spać. Można przejść się po pokładzie, napić się wody, jeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia do samolotu, więc warto przyszykować sobie odpowiedni posiłek już prędzej, aby był rozbudzający. Jeżeli już lot Duszanbe - Ryga się skończył, to nie ulegnijmy zmęczeniu. Połóżmy się dopiero w nocy. Świetnym planem będzie spacer w blasku słońca, szybciej przepędzimy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Duszanbe - Ryga

Lot Duszanbe - Ryga z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego ciała jest lot Duszanbe - Ryga z zachodu na wschód. Dlatego przed lotem, warto kłaść się wcześniej do spania i odpowiednio wcześniej wstawać. Tu w czasie lotu Duszanbe - Ryga warto będzie zasnąć, a dopomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, i ziołowe herbaty na bezsenność. Po przylocie do celu, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się oraz starajmy się dopasować do panujących tam godzin snu oraz jedzenia.

Kiedy posiadamy już wykupione tanie loty Duszanbe - Ryga i nie chcemy, żeby jetlag zepsuł nam podróż. To warto się do tego właściwie przyszykować. Nie pijmy alkoholu, na miejscu bądźmy jak najwięcej na dworze. Po zajęciu miejsca przestawmy zegarek na godzinę, która będzie u celu, wtedy również prościej się do niego przyzwyczaimy.