gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Duszanbe Sankt Petersburg

już od 562 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Sankt Petersburg

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Sankt Petersburg
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Drezno
06 wrz (czw)
Sundair
Lot bezpośredni
Sankt Petersburg
17 wrz (pon)
Sundair
Lot bezpośredni
Kaliningrad
01 lip (pon)
Belavia
Sankt Petersburg
13 lip (sob)
Belavia
Kaliningrad
02 lip (wto)
Belavia
Sankt Petersburg
13 lip (sob)
Belavia
Warszawa
25 wrz (wto)
Air Baltic
Sankt Petersburg
28 wrz (pią)
Air Baltic
Warszawa
03 paź (śro)
Air Baltic
Sankt Petersburg
08 paź (pon)
Air Baltic
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Duszanbe Sankt Petersburg

Przewodnik po lotach Duszanbe Sankt Petersburg

Tanie loty, czyli jak obniżyć koszty podróży Duszanbe - St Petersburg

Tani przewoźnicy głównie sprzedają dwa rodzaje biletów – droższe, z możliwością oddania przed lotem oraz tańsze, bez możliwości jakichkolwiek zmian po zakupie. Koszt biletów ulega zmianie jest zależna od sprzedanych miejsc na dany moment sprzedażowy. Generalnie koszt biletów wzrasta im mniej dni do wylotu.

Niskobudżetowi przewoźnicy z Duszanbe do St Petersburg- skąd taka niewielka cena biletów?- informacje dla pasażerów

Plan biznesowy tanich przewoźników zakłada oszczędności na prawie każdym elemencie prowadzenia biznesu. To głównie dążenie do przewożenia maksymalnej liczby pasażerów przy granicznym wykorzystaniu samolotu – tak, by jak najwięcej był w powietrzu. Niskokosztowi przewoźnicy preferują głównie krótkie trasy do licznych Duszanbe - St Petersburg, nie oferują przesiadek na jednym bilecie. Niewielkie opłaty transportu turystów są możliwe dzięki obniżeniu opłat obsługi lotu poprzez korzystanie z tańszych lotnisk,często usytuowanych  w sporej odległości od Duszanbe - St Petersburg oraz zrezygnowaniu z wielu usług, takich jak bezpłatne posiłki i napoje na pokładzie, dostęp do prasy i radia oraz kompleksowej obsługi bagażu. Ponadto obniżono do obligatoryjnego wymaganego regulacjami minimum liczbę załogi. Flota tanich przewoźników jest ujednolicona. Używają maksymalnie dwóch rodzajów maszyn, co pozwala na oszczędzeniu na obsłudze technicznej i częściach zamiennych.

Jak zarezerwować bilet na podróż tanich linii lotniczych?

Tanie linie lotnicze jako pierwsi zastosowali na wielką skalę bezpośrednią sprzedaż biletów. Fotele w samolocie rezerwowane są głównie przez Internet i telefonicznie. Na naszej witrynie internetowej FRU.PL masz możliwość zarezerwować bilet z oferty tanich linii lotniczych