gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Eday Orkady

już od 38 zł
26 gru 02 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wielka Brytania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wielka Brytania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Olsztyn
14 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
14 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
07 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Olsztyn
28 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
12 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eday Orkady

Przewodnik po lotach Eday Orkady

Co z smartfonem podczas latania Eday - Kirkwall?

Z pewnością niejednokrotnie obserwując na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy informację o potrzebie wyłączenia smartfonów. Jednocześnie mamy świadomość, że na pokład samolotu Eday - Kirkwall możemy wnieść sprzęty elektryczne i elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje i czy faktycznie, przewoźnik zezwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas lotu?

Musimy je pokazać w czasie odprawy na lot Eday - Kirkwall

Na pokład samolotu mamy prawo wziąć określone sprzęty, mimo wszystko za każdym razem powinniśmy je okazać podczas kontroli osobistej. Wówczas trzeba je wyciągnąć z bagażu oraz włożyć do odpowiedniego pudełka. Warto wiedzieć, że tanie loty Eday - Kirkwall pozwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej jest kategorycznie zabronione. A jak to wygląda z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również mamy prawo zabrać na pokład samolotu Eday - Kirkwall, ale nie będziemy mogli z nich korzystać?

Kiedy można załączyć urządzenia elektroniczne w czasie przelotu Eday - Kirkwall?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie najkrótszej opcji lotu, być może, że będziemy się nudzić oraz będziemy poszukiwali atrakcji. Przez to mamy prawo korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, ale w konkretnym czasie. W czasie lądowania oraz startowania, każde linie, także te oferujące tanie loty Eday - Kirkwall, wymagają całkowitego odłączenia tych urządzeń, aby nie zakłóciły pracy komputerów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, mamy możliwość zacząć korzystać z urządzeń elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały czas Eday - Kirkwall, okazały się być one włączone w opcji „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mieli szansy korzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu Eday - Kirkwall powinny być odłączone.

Pomyślmy o innych podróżnych

Jeśli chcemy korzystać z oferty którą proponują nam tanie loty Eday - Kirkwall i włączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Jednak wiedzmy, że w samolocie nie jesteśmy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać innym podróżnym. A podczas całego przelotu Eday - Kirkwall musimy słuchać zaleceń załogi.

Obowiązkowo sprawdźmy jakie są wytyczne użytkowania z różnych urządzeń w czasie lotu Eday - Kirkwall. Zobaczmy, kiedy mamy prawo je uruchomić, a w którym powinny być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać do samolotu. Tylko wtedy, możemy mieć gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Madryt Cordoba

Tanie loty Galloway Soelden

Tanie loty Enontekio Sparta

Tanie loty Fredericia Laeso Island

Tanie loty Arvika Mora

Tanie loty Ravenna Alexandroupolis

Tanie loty Oulu Esbjerg

Tanie loty Panarea Uppsala

Tanie loty Zlin Aalborg

Tanie loty Belgorod Penza

Tanie loty Korean Air Pekin Brisbane