X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Edmonton Wrocław

już od 2961 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kanada Wrocław

Bilety lotnicze Kanada Wrocław

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Toronto
13 lis (śro)
Air Canada
Wrocław
27 lis (śro)
Air Canada
Toronto
13 lis (śro)
Air Canada
Wrocław
28 lis (czw)
Air Canada
Toronto
17 lis (nie)
Air Canada
Wrocław
28 lis (czw)
Air Canada
Toronto
13 lis (śro)
Air Canada
Wrocław
01 gru (nie)
Air Canada
Toronto
17 lis (nie)
Air Canada
Wrocław
01 gru (nie)
Air Canada
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Edmonton Wrocław

Przewodnik po lotach Lufthansa Edmonton Wrocław

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak rozbudowana, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Przedstawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno lot Edmonton - Wrocław linią Lufthansa, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla malucha.

Profilaktyczna wizyta u pediatry

Wizyta u lekarza jest niezbędna niezależnie od tego, dokąd się udajemy. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także zweryfikować stan uzębienia u stomatologa czy wykonać testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź dokumenty

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Ważnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, leczenia stomatologicznego oraz powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Podróż samolotem Edmonton - Wrocław linią Lufthansa

Długa trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Świetnym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Planujesz z dziećmi lot Edmonton - Wrocław linią Lufthansa? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Powinny trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się też plastry, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.