gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Edynburg Basseterre

18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Saint Kitts i Nevis

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Saint Kitts i Nevis
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Edynburg Basseterre

Przewodnik po lotach Edynburg Basseterre

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Edynburg - saint kitts

Wyruszasz w podróż do Edynburg - saint kitts i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z regulaminem transportu sprzętu sportowego u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników pozwala na transport sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim poinformowaniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Edynburg - saint kitts przewoźnik może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy doleciał razem z Tobą do Edynburg - saint kitts musisz obowiązkowo zadeklarować go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez linie lotnicze na trasie do Edynburg - saint kitts, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej operacji, o godzinie określonej przez linie lotnicze.

W co spakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są dedykowane walizki, które najlepiej zabezpieczają akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Minusem tego rodzaju opakowania, jest podatność na rozerwanie, co powoduje brak gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do saint kitts w całości.