gs
X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Edynburg Glasgow

już od 428 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Glasgow

Bilety lotnicze Wielka Brytania Glasgow

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
05 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Glasgow
13 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
10 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Glasgow
12 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Edynburg Glasgow

Przewodnik po lotach KLM Edynburg Glasgow

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz podróż Edynburg - Glasgow linią KLM i chcesz samodzielnie zwiedzać zabytki, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Rozważ wypożyczenie auta! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów!

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni

Wynajęcie samochodu w czasie wyjazdu do Włoch, Szwecji czy Chorwacji wielkie możliwości. Jeżeli jesteś jednym z turystów, którzy wolą samodzielnie eksplorować nowe tereny, to przy rezerwacji lotu Edynburg - Glasgow linią KLM koniecznie pomyśl o wynajęciu pojazdu. Wcześniej warto oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia samochodu jest uznawany w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy używać polskiego dokumentu, a w innych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Od czego zależy koszt wypożyczenia samochodu

Na ostateczny koszt wynajmu auta składa się wiele czynników - m.in. cena samej usługi, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz kaucja. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od modelu samochodu, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Klienci przeważnie otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - w przeciwnym wypadku może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm namawia klientów do skorzystania z ubezpieczenia, która przydaje się w przypadku kradzieży. Warto też pamiętać, że osoby poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Czy kata kredytowa jest potrzebna

Firmy oferujące wynajem samochody zazwyczaj wymagają od klientów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są pieniądze pokrywające kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni obowiązują różne ograniczenia wiekowe.