X
Ładowanie...

Tanie loty Edynburg Guernsey

już od 885 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Guernsey

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Guernsey
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
08 cze (sob)
Flybe British European
Guernsey
18 cze (wto)
Flybe British European
Londyn
01 kwi (pon)
Flybe British European
Guernsey
08 kwi (pon)
Flybe British European
Londyn
08 cze (sob)
Flybe British European
Guernsey
17 cze (pon)
Flybe British European
Londyn
08 cze (sob)
Flybe British European
Guernsey
19 cze (śro)
Flybe British European
Londyn
08 cze (sob)
Flybe British European
Guernsey
20 cze (czw)
Flybe British European
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Edynburg Guernsey

Przewodnik po lotach Edynburg Guernsey

Co z smartfonem w czasie latania Edynburg - Guernsey?

Niewątpliwie nie raz oglądając na filmach lot samolotem, dostrzegliśmy wiadomość o potrzebie wyłączenia smartfonów. Jednocześnie wiemy, że na pokład samolotu Edynburg - Guernsey możemy wnieść urządzenia elektryczne oraz elektroniczne. Jak to więc funkcjonuje oraz czy faktycznie, przewoźnik pozwoli nam korzystać z tych sprzętów podczas przelotu?

Musimy je pokazać podczas kontroli na przelot Edynburg - Guernsey

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre urządzenia, jednak zawsze musimy je pokazać w czasie kontroli osobistej. Wtedy trzeba je wyjąć z torby oraz włożyć do specjalnego pudełka. Trzeba wiedzieć, że tanie loty Edynburg - Guernsey pozwalają nam na wniesienie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej jest bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także mamy prawo wnieść na pokład samolotu Edynburg - Guernsey, lecz nie możemy z nich skorzystać?

Kiedy możemy włączyć urządzenia elektroniczne podczas lotu Edynburg - Guernsey?

Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na zarezerwowanie krótkiej opcji przelotu, być może, że będziemy się nudzili i będziemy szukali rozrywki. Dlatego mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków albo odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym czasie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te proponujące tanie loty Edynburg - Guernsey, wymagają całkowitego odłączenia tych urządzeń, aby nie zakłócały pracy systemów pokładowych. Dopiero po wyświetleniu się wiadomości o możliwości odpięcia pasów, możemy rozpocząć korzystanie z urządzeń elektronicznych. Istotne jest mimo wszystko to, aby przez cały lot Edynburg - Guernsey, okazały się być one włączone w trybie „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli skorzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu Edynburg - Guernsey powinny okazać się być wyłączone.

Pomyślmy o innych pasażerach

Jeżeli pragniemy skorzystać z możliwości jaką proponują nam tanie loty Edynburg - Guernsey oraz załączyć urządzenia elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale wiedzmy, że na pokładzie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie przeszkadzać innym podróżnikom. A w czasie danego przelotu Edynburg - Guernsey słuchajmy zaleceń załogi.

Obowiązkowo zobaczmy jakie są wytyczne użytkowania z różnych sprzętów w czasie przelotu Edynburg - Guernsey. Sprawdźmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a w którym powinny być wyłączone i w jaki sposób mamy możliwość je wnieść do samolotu. Tylko wówczas, możemy posiadać gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.