X
Ładowanie...

Tanie loty Edynburg Langkawi

już od 2718 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Langkawi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Langkawi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 mar (śro)
LOT
Langkawi
31 mar (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
04 mar (śro)
LOT
Langkawi
27 mar (pią)
Singapore Airlines
Warszawa
06 mar (pią)
LOT
Langkawi
31 mar (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
03 mar (wto)
Turkish Airlines
Langkawi
26 mar (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
04 mar (śro)
Turkish Airlines
Langkawi
26 mar (czw)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Edynburg Langkawi

Przewodnik po lotach Edynburg Langkawi

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i Twoim marzeniem jest zabranie ze sobą ukochanego psa lub kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić zwierzę w czasie lotu Edynburg -Langkawi?

Sprawdź regulamin przewoźnika

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Zazwyczaj tani operatorzy lotniczy wpuszczają do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w luku bagażowym lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może jest mało komfortowe dla futrzaka. Kupiłeś bilety na lot Edynburg -Langkawi, a w środku mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci przewiezienia kota lub psa. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować osobnego biletu. Bardzo ważne jest z kolei przygotowanie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie spędzi podróż. Transporter musi oczywiście umożliwiać zwierzęciu swobodę ruchów.

Dokumenty dla zwierzaka

Jeżeli chcesz wyjechać z pupilem za granicę, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - między innymi paszport poświadczający wykonanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obligatoryjne we wszystkich krajach członkowskich wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Edynburg -Langkawi? Pamiętaj, że w trakcie lotu kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie bardziej spokojny.