X
Ładowanie...

Tanie loty Edynburg Penang

już od 2887 zł
30 sie 06 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Penang

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Penang
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
05 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
07 wrz (sob)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
08 wrz (nie)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
24 sie (sob)
QATAR AIRWAYS
Penang
09 wrz (pon)
QATAR AIRWAYS
Warszawa
25 sie (nie)
QATAR AIRWAYS
Penang
05 wrz (czw)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Edynburg Penang

Przewodnik po lotach Edynburg Penang

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Edynburg - Penang

Lecisz w podróż do Edynburg - Penang i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami transportu akcesoriów sportowych u danego organizatora lotu oraz czy przewoźnik narzuca wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników udziela zgody na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Edynburg - Penang przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zadeklarowanego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Edynburg - Penang musisz obligatoryjnie zgłosić go u przewoźnika oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez linie lotnicze na trasie do Edynburg - Penang, czyli musi mieć odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie sprzętu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować sprzęt sportowy?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie akcesoriów. W sklepach sportowych dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają akcesoria oraz są zrobione pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest podatność na rozerwanie, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Penang bez szwanku.