gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Edynburg Sumburgh Apt

już od 107 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wielka Brytania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wielka Brytania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
18 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
22 sie (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
25 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
20 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
25 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
21 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
26 wrz (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Edynburg Sumburgh Apt

Przewodnik po lotach Edynburg Sumburgh Apt

Odebranie bagażu po podróży Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport)

Jadąc na wakacje wozem, nie powinniśmy się przejmować bagażem, ponieważ wiemy, że posiadamy go przy sobie i w każdej chwili mamy szansę go wyjąć z bagażnika. Jednak decydując się na tanie loty Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport), musimy zobaczyć jak to wygląda z odbiorem walizki po dojechaniu do celu. Szczególnie, że na lotnisku znajduje się sporo maszyn, będzie sporo bagaży, a to oznacza, że musimy uważać, żeby się nie pogubić.

Należy się uzbroić w cierpliwość

Przede wszystkim, gdy lot Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport) już wylądujemy, będziemy musieli poddać się kontroli granicznej. To po niej, mamy możliwość skierować się po walizkę. Na specjalnych tablicach, jest wpisana rozpiska, która taśma obsługuje nasz lot oraz tam musimy się skierować po naszą walizkę. Należy się tu nastawić, że okres oczekiwania na zabranie walizki, ma możliwość dochodzić nawet do trzech kwadransów. Co więcej, nie będzie tutaj istotne, z usług których linii lotniczych  skorzystaliśmy.

Co jeśli będziemy mieli przesiadkę podczas lotu Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport)?

Poszukaliśmy najtańszego biletu oraz go zarezerwowaliśmy. Ale wiązał się on z przesiadką i obecnie zastanawiamy się, co będzie z naszym bagażem? W takim przypadku warto sprawdzić, czy tanie loty Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport) dokonają przełożenia bagażu z samolotu do samolotu, czy może sami musimy to wykonać. Jeśli mamy lecieć dopiero kolejnego dnia, to wtedy powinniśmy po lądowaniu odebrać swój bagaż oraz zdać go na drugi dzień przed wylotem. Ale takie kwestie trzeba przejrzeć prędzej, aby uniknąć chaotycznego biegania na lotnisku.

Odebranie walizki nie musi być skomplikowane, jeśli wcześniej poznamy się z procedurami. Nawet tanie loty Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport) posiadają to dokładnie spisane, żeby zapewnić jak największy spokój własnym pasażerom. Należy też mieć świadomość, że walizka musi być prawidłowo opisana, tak żebyśmy posiadali pewność, że faktycznie trafi tam, gdzie trzeba. Jeżeli obawiamy się zagubienia naszego bagażu, to warto mieć świadomość, że przydarzają się one stosunkowo rzadko, a jeżeli jednak przyjdzie do takiej sytuacji. Przewoźnik będzie robić wszystko co w jego mocy, aby wytłumaczyć tą sytuację i zwrócić nam naszą zgubę. Mamy szansę również nasz bagaż ubezpieczyć. Wszystko po to, żebyśmy dobrze zapamiętali lot Edynburg - Lerwick (Sumburgh Airport).