X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Edynburg Wrocław

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Edynburg Wrocław

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Edynburg Wrocław

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Edynburg Wrocław

Przewodnik po lotach Ryanair Edynburg Wrocław

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z dziećmi? Omawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Edynburg - Wrocław linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Sprawdź stan zdrowia malucha

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto także sprawdzić stan zębów u specjalisty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich pociech. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, wizyty u stomatologa i powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Długi lot samolotem Edynburg - Wrocław linią Ryanair

Kilkugodzinna podróż samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wejściem na pokład.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Edynburg - Wrocław linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są również plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.