X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Edynburg Wrocław

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Edynburg Wrocław

Bilety lotnicze Ryanair Edynburg Wrocław

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Edynburg Wrocław

Przewodnik po lotach Ryanair Edynburg Wrocław

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest w dzisiejszych czasach tak szeroka, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z dziećmi? Omawiamy najlepsze porady, dzięki którym zarówno przelot Edynburg - Wrocław linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie komfortowe dla malucha.

Sprawdź stan zdrowia malucha

Kontrola lekarska jest niezbędna niezależnie od kraju destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto także sprawdzić stan zębów u specjalisty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Maluchowi warto również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wycieczek poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich pociech. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, wizyty u stomatologa i powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Długi lot samolotem Edynburg - Wrocław linią Ryanair

Kilkugodzinna podróż samolotem może zdenerwować nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wejściem na pokład.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Edynburg - Wrocław linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale czasem potrzebne są również plastry, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.