X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Bilbao

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Bilbao

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Eindhoven Bilbao

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Bilbao

Przewodnik po lotach Eindhoven Bilbao

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy nigdy nie podróżowali w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Eindhoven - Bilbao i odczuwasz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Jak wygląda odprawa na lotnisku

Przed odlotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, należy pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed odlotem. Jak przebiega odprawa? Pasażerowie muszą przygotować dokumenty (paszport lub dowód osobisty) i stanąć przy odpowiedniej bramce. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Właśnie szykujesz się do lotu Eindhoven - Bilbao i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być przewożone na pokładzie? Według przepisów linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy rzutki. Na pokład nie wniesiesz też broni, nożyczek, żyletek, czy narzędzi.

Czy obsługa może nie wpuścić nas na pokład

Planujesz lot Eindhoven- Bilbao? Pamiętaj, że obsługa może wyprosić z pokładu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz osób, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Również wówczas personel może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze mają wówczas obowiązek zwrotu kosztów.