X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Brno

już od 1035 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Brno

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Brno
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 paź (wto)
Lufthansa
Brno
08 paź (pon)
Lufthansa
Warszawa
28 wrz (pią)
Lufthansa
Brno
04 paź (czw)
Lufthansa
Warszawa
01 paź (pon)
Lufthansa
Brno
07 paź (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Brno

Przewodnik po lotach Eindhoven Brno

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, gwar, nowa sytuacja – to z pewnością trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale straszna. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeśli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie jedynie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Eindhoven - Brno, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebujesz tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi twój plecak, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Włóż do kosza znajdującego się w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, włóż tam także torbę, kurtkę lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Eindhoven - Brno

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on na tyle pakowny, że z pewnością się do niego zmieścisz. Jednak warto wszystko przemyśleć tak, by bagaż szybko odbył kontrolę, a złożona konstrukcja mocno zwiniętych bluzek nie została rozwalona.

Na górze połóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w trakcie odprawy. Zrób tak, by aby na wierzchu znajdowała się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty powinny być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu bagażu trzeba umieścić także butelki z napojami. Jeśli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba rujnować starannie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, jakie przedmioty można wziąć do samolotu w tanich lotach Eindhoven - Brno.