X
Ładowanie...

Tanie loty Eindhoven Bruksela

już od 356 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Eindhoven Bruksela

Bilety lotnicze Eindhoven Bruksela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Eindhoven
28 maj (pon)
Transavia Airlines
Bruksela
04 cze (pon)
Ryanair
Eindhoven
30 maj (śro)
Ryanair
Bruksela
05 cze (wto)
Ryanair
Eindhoven
30 maj (śro)
Ryanair
Bruksela
04 cze (pon)
Ryanair
Eindhoven
30 maj (śro)
Ryanair
Bruksela
06 cze (śro)
Ryanair
Eindhoven
31 maj (czw)
Transavia Airlines
Bruksela
05 cze (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eindhoven Bruksela

Przewodnik po lotach Eindhoven Bruksela

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Wyjeżdżasz za granicę i chcesz zabrać ze sobą ukochanego psa? Czy jest to w ogóle możliwe? Prezentujemy cenne wskazówki dla pasażerów. W jaki sposób należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Eindhoven -Bruksela?

Sprawdź regulamin przewoźnika

Na początku warto zaznaczyć, że nie wszyscy przewoźnicy pozwalają na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić odpowiednie przepisy. Przeważnie tani operatorzy lotniczy wpuszczają na pokład samolotu jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Zdarza się również, że zwierzę może być przewożone w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może być źródłem stresu dla futrzaka. Zarezerwowałeś połączenie Eindhoven - Bruksela, a na pokładzie samolotu mogą znajdować się zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować linie lotnicze o chęci przewiezienia kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

O czym nie można zapomnieć

Jeżeli planujesz przewieźć psa na pokładzie samolotu, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Najbardziej istotne są dokumenty - między innymi paszport potwierdzający posiadanie szczepienia przeciwko wściekliźnie. Zwierzę musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obowiązkowe we wszystkich krajach członkowskich UE. Planujesz podróż Eindhoven -Bruksela? Pamiętaj, że w czasie lotu kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a pupil musi w nim cały czas przebywać. Warto odpowiednio wcześniej przyzwyczajać futrzaka do pojemnika - dzięki temu lepiej zniesie podróż i będzie bardziej spokojny.